Informatieaanvraag





Andere info

  • Btw
    BTW-BE 0417.045.857
  • Bank
    380-0518524-33
  • Iban
    BE 79380051852433
  • Swift
    BBRU BE BB

Waarborgorganisme

  • Fidea NV
    305068770283
  • C.D.V.
    15343

BIV erkend vastgoedmakelaar, nr.203225

Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars
Land van erkenning: België
Luxemburgstraat 16/b, B-1000 Brussel
www.biv.be
Plichtenleer: KB van 27 september 2006

CIB lid

De van toepassing zijnde corporatieve beroepsregels CIB vindt U onder CIB.be

Vergund Toeristisch Verhuurkantoor, nr.8299

www.toerismevlaanderen.be

Immo BiS Immo BiS Immo BiS

Contacteer ons

Openingsuren van 9 tot 12u30 en van 14 tot 18 uur.
Sluitingsdagen op Woensdag en op Zondag.

Immo BiS Michel

Michel De Bisscop
BIV: 203 225
michel@immobis.be

Immo BiS Veronique

Véronique De Bisscop
veronique@immobis.be

Immo BiS Gregory

Gregory De Bisscop
BIV: 503 881
gregory@immobis.be

Immo BiS Tine

Tine Vandenberghe
BIV: 509 641
tine@immobis.be

Immo BiS Sabine

Sabine Mestdag
sabine@immobis.be

Immo BiS Annelies

Annelies Stroo
BIV: 510 878
annelies@immobis.be

Immo BiS Ingrid

Ingrid Pyck
ingrid@immobis.be

Immo BiS Josephine

Josephine De Brock
BIV: 511 808
josephine@immobis.be

Immo BiS Elisa

Elisa Van Lerberghe
elisa@immobis.be

Immo BiS camille

Camille Leliaert
camille@immobis.be

Immo BiS, een familieverhaal

Knokke-Heist werpt een beeld op van een woon- of vakantieplaats voor zij die een zekere rust in het leven nastreven, of meer zelfs, een zekere levenskwaliteit zonder gelijke aan de Belgische Kust. Dit vredig toevluchtsoord heeft zich de voorbije decennia ontwikkeld met oog voor esthetiek, een wil om kunst en architectuur te combineren en met veel respect voor het natuurlijk erfgoed.

Onze rol? U te begeleiden en correct te informeren in uw zoektocht, bij het verwerven van een «Home Sweet Home» die precies met uw verwachtingen overeenstemt.

Ons dynamisch team vangt u op met eerbied voor al uw wensen en eisen. Of u nu op zoek gaat naar verkoop, aankoop, huur, nieuwbouw, villa’s, appartementen, winkels en verkavelingen. Immo BiS biedt u een grote waaier aan met alle mogelijke onroerende goederen en diensten.


Wij zijn trots om al meer dan dertig jaar tot uw dienst te staan. Immo BiS werd opgericht door Michel De Bisscop, vervoegd door zijn echtgenote Véronique. Ons kantoor rekent vandaag verder op die ervaring en de flexibiliteit van de nieuwe generatie. Gregory en Axel De Bisscop dragen vanaf nu hun steentje bij tot het familiebouwwerk, met eerbied voor ethische waarden als eerlijkheid en integriteit.

Wij hopen dat u vlotjes uw weg vindt op onze site en dat wij u zeer spoedig mogen begroeten in ons kantoor.

We luisteren graag naar uw wensen en dromen!

Véronique, Gregory, Axel & Michel De Bisscop.


 

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

 
Immo BiS gebruikt cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. meer infoverder gaan