Omschrijving
Volledig gerenoveerde villa in het hartje te Zoute - op fietsafstand van de tennis, de Zee en de golf nabij het Koningsbos.
Een prachtig stukje perceel van 2355 m² waar de constructies op een doordachte wijze werden opgericht naar oriëntatie en optimale zon oriëntatie, voor gans de dag genot op de terrassen en aan het buitenzwembad.
Een project van COCONNE architecten te Handzame.
Samenstelling:
Gelijkvloers: inkomhal met vestiaire en een toilet. Bureau. Lichtrijke leefruimte met de charme van een open haard, waarbij men uitzicht heeft op de tuin en het zwembad. De open keuken volledig uitgerust met alle nodige toebehoren.
1ste verdieping: master bedroom bevattende een salon, open haard en een luxueuze badkamer. 3 ruime slaapkamers die beschikken over elk hun eigen douchekamer. In alle slaapkamers is airconditioning aanwezig.
Kelder: wijnkelder, berging en technische ruimte.
Garage: plaats voor 2 wagens. Tevens uitgebreide parkeermogelijkheid voor de villa.
Tuin, volledig afgesloten: zwembad en vijver, verzorgd gazon, sierstruiken.
De villa zal U verleiden door zijn absolute topafwerking met het oog voor de minste details.
Bezoek warm aanbevolen.
Beschikbaarheid
Vanaf akte
Unieke code
20200713-0002292932-RES-1
Keukentype
VS geïnstalleerd
Stedenbouwkundige details
Stedenbouwkundige vergunningen
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Watertoets
niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Afgebakende oeverzone
Nee
Afgebakende overstromingsgebieden
Nee